Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Rybnik

Rybnik: rowerem po zdrowie

30.09.2011, nieprzypisany

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Centrum Medyczne” w Rybniku zorganizował rajd rowerowy dla swoich pracowników i partnerów. Zaproszenie otrzymała również współpracująca z nim rybnicka filia Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh). Pracownicy i wolontariusze ChSCh razem ze swoimi rodzinami licznie stawili się na miejscu spotkania przy Szpitalu Specjalistycznym nr 3 w Rybniku. Poza nimi NZOZ zaprosił pracowników Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej.

Wyjazd nie miał charakteru sportowego, a raczej integracyjny i relaksacyjny. Wśród uczestników przeważały dzieci, ale także starsi znaleźli czas na rowerowe szaleństwo i czynny wypoczynek w terenie. Trasa prowadziła z Rybnika do miejscowości Rudy i z powrotem. Po wysiłku dla zmęczonych, ale zadowolonych rowerzystów czekał drobny poczęstunek i odpoczynek przy ognisku.

– Trasa liczyła 45 kilometrów – wspomina Anna Picho, kierownik filii ChSCh w Rybniku. – Rajd udał się rewelacyjnie. Pogoda dopisała, wszyscy doskonale się bawili. Mieliśmy okazję być blisko przyrody i podziwiać krajobrazy z perspektywy roweru. Oby więcej takich podróży!

(mp)

Pomóż nam

Na nasze projekty

zebraliśmy już:

1 342 zł

Zobacz nasz plan pomocy w bieżącym roku »

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Śląski
Filia Rybnik
ul. Wodzisławska 19a
44-200 Rybnik

Nr konta bankowego:
37 2030 0045 1110 0000 0278 5570

Kierownik: Anna Zofia Picho
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 507 159 612

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij