Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Rybnik

By dbać o zdrowie!

17.12.2010, Zadbaj o Zdrowie z ChSCh

Kotlety owsiane, rolada ze szpinaku, zdrowe ciasto, a nawet… wegetariański smalec czekały na uczestników Dnia Promocji Zdrowia, który odbył się 12 grudnia na terenie krytej pływalni w Rybniku-Boguszowicach. Współorganizatorem imprezy była lokalna filia Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh).

– Około 150 osób przewinęło się przez dwa prowadzone przez nas stoiska – relacjonuje Anna Picho, kierownik filii. – Oprócz degustacji zdrowych potraw prowadziliśmy także punkt antynikotynowy, w którym można było zapisać się na kurs odwykowy. Rozdaliśmy również mnóstwo ulotek, m.in. z przepisami kulinarnymi – dodaje.

Uczestnicy imprezy w Boguszowicach mogli ponadto skorzystać z wielu innych stanowisk, na których prowadzono m.in. badania słuchu czy udzielano porad psychologicznych.     

Udział w tego rodzaju przedsięwzięciach to już tradycja dla wolontariuszy z Rybnika, którzy cieszą się, że mogą w taki właśnie sposób służyć lokalnej społeczności. Na przyszły rok planują zorganizowanie pełnowymiarowej wystawy Expo Zdrowie.

Czytaj więcej o projektach zdrowotnych ChSCh.

Pomóż prowadzić działalność dobroczynną.

Pamiętaj o przekazaniu 1% podatku dla ChSCh (KRS 0000220518).

(aw)

Pomóż nam

Na nasze projekty

zebraliśmy już:

1 342 zł

Zobacz nasz plan pomocy w bieżącym roku »

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Śląski
Filia Rybnik
ul. Wodzisławska 19a
44-200 Rybnik

Nr konta bankowego:
37 2030 0045 1110 0000 0278 5570

Kierownik: Anna Zofia Picho
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 507 159 612

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij